Współpraca

B2B oraz B2C
Partnerstwo

Współpraca B2B oraz B2C

Nasza firma jest otwarta na współpracę z przedsiębiorcami oraz osobami prywatnymi. Oferujemy szeroki zakres usług, od hurtowych dostaw dla dużych przedsiębiorstw, do regularnych dowozów dla osób prywatnych.

Sklepy

Chcesz sprzedawać nasze produkty w swoim sklepie? Pomożemy Ci wdrożyć nasze produkty na Twoje półki! Oferujemy sprzedaż w opakowaniach po 500g lub 250g. Istnieje również możliwość sprzedaży naszych produktów luzem. Udzielimy darmowej pomocy w montażu kuwetek.

Hurtownie

Oferujemy sprzedaż hurtową naszych produktów. Istnieje możliwość zapakowania w opakowania zbiorcze 5kg lub 10kg. Wysyłka pojedynczych kartonów jak i całej palety jest darmowa.

Cukiernie, lodziarnie, piekarnie itp.

Prowadzisz działalność, w której wykorzystujesz artykuły z naszej oferty w procesie produkcji? Chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Oferujemy regularne dostawy dowolnych ilości. Chcąc zabezpieczyć Twój biznes, możemy podpisać umowę dostawy.

Osoby prywatne

Pracujesz w dużej firmie lub znasz osoby chętne na regularne zakupy bakalii? Organizując większe zamówienia zyskujesz od nas duże rabaty oraz gratisy. Przy dłuższej współpracy klienci organizujący zamówienia nie płacą za produkty zamawiane dla siebie!

Oferta handlowa

Aktualny cennik

Oferta bakalii w opakowaniach 500g oraz 1kg.

Offer of nuts and dried fruit in 500g and 1kg packages.

Oferta indywidualna

Cennik dla Ciebie

W zależności od wielkości i częstotliwości zamówień nasze ceny mogą być jeszcze lepsze. Skontaktuj się z nami abyśmy mogli przygotować indywidualną ofertę dla Ciebie.